BingoSpa złuszczający krem z kolagenem i kwasami AHA


Może pamiętacie ale w poprzednim kwartale współpracy z BingoSpa testowałam delikatnie złuszczający krem z kwasami AHA (klik). Krem był przyjemny jednam nie zauważyłam zmniejszenia się porów, dlatego w tym kwartale zrobiłam jeszcze jedno podejście do złuszczających kremów od BingoSpa. Tym razem padło na coś droższego, bo krem kosztujący 40 zł - złuszczający krem z kolagenem i kwasami AHA. Krem droższy więc spodziewałam się dużo lepszych efektów niż w wypadku poprzednika. Jak wypadł krem?Od producenta: Krem BingoSpa, złuszczający z kwasami AHA delikatnie złuszcza i usuwa martwe komórki, oczyszcza i zwęża pory, stymuluje odnowę komórek. Nadaje skórze miękkość i elastyczność.
Krem zawiera kwas mlekowy, kwas glikolowy, kwas cytrynowy i kwas winowy oraz kolagen, który jako naturalny faktor nawilżający skórę, jednocześnie wpływa na jej ochronę przed skutkami procesu starzenia się. Wygląd skóry ulega zauważalnej poprawie - zmniejsza się widoczność niedoskonałości, zwężają się pory. Cera nabiera blasku, zwiększa się gładkość i wyrównuje się koloryt skóry.
Skład:

Moja opinia: Powiem szczerze, że od razu porównałam skład tego kremu z poprzednikiem i nieco się rozczarowałam, składy są niemal identyczne! A powiem szczerze, że spodziewałam się trochę lepszego składu bo w końcu wybrałam krem który jest o 20 zł droższy od testowanego przeze mnie poprzednio. Do tego parafina wysoko w składzie też jest.. 
Różnicę widać natomiast w opakowaniu, to jest dużo solidniejsze, szklane, eleganckie, poprzednie natomiast było w plastikowym opakowaniu. Konsystencja kremu jest przyjemna, dobrze się rozsmarowuje, szybko wchłania, zapach też jest przyjemniejszy, bardziej 'kremowy'.
A jak działanie? Działanie prawie identyczne jak w wypadku poprzednika. Z tą różnicą, że nie wysypało mnie w początkowej fazie stosowania produktu, widocznie moja skora przyzwyczaiła się po poprzednim kremie, który składowo się nie różnił za bardzo. Krem ładnie nawilża, rano skora jest miękka i przyjemną w dotyku, mniej się przetłuszcza. Niestety różnicy w redukcji porów nie zauważyłam, złuszczanie też nie jest tak spektakularne na jakie liczyłam, nie wiem czy to wina kremu czy tez moja skora jest wyjątkowo oporna. 


Link do produktu na stronie producenta: http://bingospa.eu/zluszczajacy-krem-z-kolagenem-i-kwasami-AHA-BingoSpa.html
Joanna Ł

3 comments

Anna Bielaszewska sobota, 29 marca, 2014

Tak myślałam o nim ostatnio,szkoda że jest tak łagodny bo mi też zależy bardzo na zminimalizowaniu widoczności porów na buźce

Monika Kosmetyka sobota, 29 marca, 2014

Nigdy go jeszcze nie widziałam ale brzmi bardzo zachęcająco:)

agierra sobota, 29 marca, 2014

Myślę, że może być całkiem ok dla mnie. Wypróbuję :)

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz, to bardzo dużo dla mnie znaczy!
Na pytania odpowiadam pod komentarzem.
Reklamy blogów oraz chamskie komentarze będą usuwane!!