Zamszowe / futrzane paznokcie od KKCenterhk.com (dużo zdjęć)


Dzisiaj kilka słów o futrze :) Futra czy też zamsze na paznokcie już jakiś czas temu były bardzo modne, ja jakoś im nie ulegałam, nawet jak już w Rossmannie zamsze od Wibo patrzyły na mnie zachęcająco. Czemu nie chciałam ich próbować? Głównie ze względu na moje przeświadczenie o nietrwałości futra na paznokciu. Ale nie można krytykować nie spróbowawszy więc jak po raz kolejny firma KKCenterhk.com odezwała się  do mnie bez wahania stwierdziłam, że to jest świetna okazja do wypróbowania futra. Futro nałożyłam a raczej wysypałam na wilgotny lakier brązowy, bo trzeba pamiętać, żeby lakier bazowy pod futro był zbliżony kolorystycznie. Docisnęłam futro na paznokciu a następnie nadmiar zebrałam pędzelkiem wachlarzowym.


Jak się sprawdziło futro? Nawet nieźle. Myślałam, że już po pierwszym myciu rąk ulegnie zniszczeniu ale nic takiego się nie stało. Po całym dniu noszenia futra tylko końcówki się lekko pozdzierały a reszta została nietknięta. Trzeba też pamiętać, żeby dobrze docisnąć futro na paznokciu, wtedy mamy dużo trwalszy efekt i futro nam nie poodpada zbyt szybko. Zmoczone futro szybko schnie, ja je nawet potraktowałam dosyć mocno ręcznikiem i nic złego mu się nie stało.


Jak oceniam futro? Fajny gadżet okazjonalny, żeby się nim cieszyć dłużej trzeba pamiętać o dociśnięciu futra zaraz po nałożeniu go na wilgotne paznokcie. 

Joanna Ł

7 comments

dream7 sobota, 22 marca, 2014

Paznokcie wyglądają świetnie , niezwykle efektownie ale na takie mani można sobie chyba pozwolić tylko ja wiemy że nie będziemy w najbliższym czasie wykonywać żadnych czynności domowych. Nie wiem czemu ale zawsze jak mam chęć sobie takie paznokci to wyobrażam sobie jak myje w naczynia :P:P:P

My roses nails sobota, 22 marca, 2014

ale świetne futrzaki :)

Różowa Klara sobota, 22 marca, 2014

Pierwszy raz widzę takie futrzaki! Bomba

alizall z. sobota, 22 marca, 2014

Wyglądają świetnie ale sama jakoś jeszcze ich nie robiłam :)

elpiss sobota, 22 marca, 2014

wow! nigdy nie miałam do czynienia z takim futerkiem ;)

czarna-kocurka sobota, 22 marca, 2014

Po raz pierwszy widzę coś takiego :) Ciekawe, ale obawiałabym się o trwałość.

agierra sobota, 22 marca, 2014

Futerkowe paznokcie zdecydowanie do mnie nie przemawiają :)

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz, to bardzo dużo dla mnie znaczy!
Na pytania odpowiadam pod komentarzem.
Reklamy blogów oraz chamskie komentarze będą usuwane!!