BingoSpa - Maska do włosów masło shea i pięć alg


Od producenta: Maska BingoSpa do włosów zawiera masło Shea (karite) i botaniczny kompleks pięciu alg: Ascophyllum, Spiruliny, Laminarii, Morszczynu i Nori. 
Masło Shea charakteryzuje się wysoka zawartością kwasów tłuszczowych (oleinowy, stearynowy, linoleinowy) oraz znaczną ilością frakcji niezmydlających się co stanowi o wysokiej wartości masła Shea jako czynnika nawilżającego i podtrzymującego elastyczność włosów. Regeneruje włókno włosa, odbudowuje ich strukturę od cebulek po same końce i wygładza ich powierzchnie, nadając im niezwykły połysk.
Algi morskie dzięki zawartym w nich solom mineralnym, z których najważniejszą jest jod, wzmagają metabolizm i wzrost wymiany osmotycznej, co powoduje eliminację nadmiaru wody z tkanek oraz redukcję złogów tłuszczowych. Składniki organiczne - kwas alginowy, fukoidyna i laminaryna - zwiększają elastyczność skóry i działają przeciwzapalnie.
 
Skład: 
 

Moja opinia: Maska zamknięta w spore, bo 500 ml plastikowe opakowanie. Po odkręceniu opakowania znajdziemy plastikową pokrywkę - wieczko, dodatkowo zabezpieczające maskę przed przypadkowym wylaniem, co jest ogromnym plusem.
Po zdjęciu wieczka możemy poczuć piękny zapach produktu, wg mnie jest on bardzo charakterystyczny dla firmy BingoSpa, bo większość ich kosmetyków do włosów pachnie podobnie. Jest to zapach mydlany w kierunku do słodkiego, mnie się bardzo kojarzy z pielęgnacją, niestety po umyciu włosów zapach nie utrzymuje się na włosach. Konsystencja maski jest dosyć gęsta, przez co maska nie spływa nam z dłoni podczas nakładania produktu na włosy.
Działanie maski oceniam bardzo dobrze! Po umyciu włosy są miękkie, sypkie, gładkie, nie puszą się i ładnie rozczesują. Maska bardzo ładnie odżywia włosy na dłuższą metę. Po ok. 3 miesiącach stosowania zauważyłam zdecydowaną poprawę w ich kondycji, są bardziej odżywione i zdrowsze.


Czy polecam produkt? Oczywiście! Maska ma przyzwoity skład, do tego dobre działanie i niską cenę za sporą pojemność. W ogóle polecam maski do włosów BingoSpa bo są naprawdę dobre i w przyzwoitej cenie, szkoda tylko, że producent nie zamieszcza na stronie składów swoich kosmetyków, co by ułatwiło wielu osobom podjęcie decyzji przy wyborze kosmetyków w sklepie internetowym. Link do produktu - klik

4 comments

Iwetto Beauty Blog sobota, 10 stycznia, 2015

Również byłam z niej bardzo zadowolona :)

Magdalena B sobota, 10 stycznia, 2015

Na maski Bingo od jakiegoś czasu mam ochotę ale na razie zużywam zapasy.

*Nataleczka* sobota, 10 stycznia, 2015

Przy okazji się może skuszę.

Syla poniedziałek, 19 stycznia, 2015

Nie moge juz czytac recenzji BS, bo zaczne chorowac na te kosmetyki!

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz, to bardzo dużo dla mnie znaczy!
Na pytania odpowiadam pod komentarzem.
Reklamy blogów oraz chamskie komentarze będą usuwane!!