Algowe błoto SPA z Morza Martwego od BingoSpa


Od producenta: Błoto algowe BingoSpa zawiera aż 5% ekstraktu z alg Laminaria Digitata i 20% błota z Morza Martwego.

Czarne Błoto BingoSpa z Morza Martwego to silnie zmineralizowany muł pochodzenia roślinnego (np. algi), odkładający się przy brzegach akwenu w warunkach intensywnego parowania wody. Tworzy się głównie w okolicach ujść rzecznych i na brzegach morskich. Muł ten można znaleźć wzdłuż całego wybrzeża Morza Martwego w wolnych od zanieczyszczeń spokojnych zatokach. Naturalne Czarne Błoto BingoSpa zawiera unikalny kompleks składników mineralnych: potas, wapń, magnez, sód, żelazo, bromki, dwuwęglany, siarczany, chlorki, fluor, jod i inne oraz kaolin rodzaj glinki o wysokich właściwościach absorbowania nadmiaru tłuszczu i regulowania łojotoku skóry.
Dzięki połączeniu aktywnych właściwości Błota z Morza Martwego oraz alg Laminaria stworzyliśmy Błoto Algowe BingoSpa, kremowe serum na:
  •     trądzik,
  •     wypryski,
  •     łojotok,
  •     rozstępy,
  •     cellulit

Sposób użycia:
Trądzik, wypryski, grzybica - na wybrane miejsca skóry, delikatnie  nakładać cienkie warstwy preparatu. Pozostawić do wchłonięcia. Stosować raz dziennie do czasu uzyskania zadowalających efektów.
Cellulit - nanieść preparat na miejsca występowania cellulitu, masować przez ok. 5 min. Zabieg wykonywać codziennie do czasu uzyskania pożądanych efektów.


Skład:


Moja opinia: Błoto wybrałam z myślą o stosowaniu sporadycznie na twarz jednak okazało się to bardzo kiepskim pomysłem, ponieważ błoto niemiłosiernie wysuszyło i bardzo podrażniło mi twarz. Mimo to dałam mu jeszcze jedną szansę, ponieważ stwierdziłam, że może moją głupotą było nakładanie błotka na twarz. Dlatego zdecydowałam się, że spróbuje wykorzystać błoto do zwalczenia wyprysków, które nie wiadomo czemu zaczęły mi się pojawiać na udach i w okolicy pupy. I tu błoto okazało się strzałem w dziesiątkę! Zlikwidowało a raczej wysuszyło mi wszystkie wypryski z którymi trochę się męczyłam.

Dlatego odradzam Wam kupno błota jeśli chcecie robić sobie z niego maseczki na twarz ale jeśli zmagacie się z uporczywymi wypryskami na udach, ramionach, plecach to polecam bo błotko wspaniale się z nimi rozprawi. 


Błoto ma konsystencje typowego błotka (może jest lekko bardziej wodniste), jednak po rozsmarowaniu robi się całkowicie przezroczyste.


Cena błota to około 25 złotych za 250 g. O błocie i składnikach jakie zawiera możecie więcej przeczytać na stronie producenta, gdzie możecie również je kupić: http://bingospa24.pl/pl/bingospa-bloto-algowe-250g.html

5 comments

little.monster. piątek, 01 stycznia, 2016

przydalo by mi się w takim razie na wypryski na plecach i ramionach :D

Joanna Kida piątek, 01 stycznia, 2016

Fajny produkt :)

Syla wtorek, 05 stycznia, 2016

Szkoda, że nie do twarzy.

Pravito Septadenova czwartek, 29 września, 2016

The article was very nice and interesting(obat miom). to inspire beneficial to pambaca (obat miom).semoga readers and writers. (obat miom)success always for your blog.

Ilyas Ruhiyat środa, 08 lutego, 2017

Mes pateikti vaistus nuo įvairių sveikatos sutrikimams gydyti,, naudojant narkotikų, kad yra jau pateiktą su grūdų gali gydyti ligą visiškai.

Obat Epilepsi

Obat Jantung Bocor Anak

Obat Lipoma

Obat Gerd

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz, to bardzo dużo dla mnie znaczy!
Na pytania odpowiadam pod komentarzem.
Reklamy blogów oraz chamskie komentarze będą usuwane!!