Solanka borowinowa SPA z masłem Shea i błotem z Morza Martwego BingoSpa


Od producenta: W solance borowinowej BingoSpa do kąpieli SPA i masażu zastosowano ekstrakt borowinowy, który gwarantuje maksymalne wyizolowanie wszystkich substancji czynnych z borowiny z zachowaniem jej właściwości terapeutycznych. Ekstrakt borowinowy jest “esencją” tego co w borowinie najcenniejsze i wartościowe.Borowina nie tylko leczy, ale również wspaniale pielęgnuje skórę.  

Przeciwdziała przedwczesnemu starzeniu się skóry i zapewnia zachowanie pięknego wyglądu na długie lata. Borowina w zabiegach modelujących sylwetkę, likwidujących cellulit oraz rozstępy ma zasadnicze znaczenie odtoksyczniania tkanek objętych cellulitem, a co za tym idzie znacznemu zmniejszeniu skórki pomarańczowej oraz utracie centymetrów poprzez przyspieszenie metabolizmu komórkowego.  

Poprawia jędrność skóry, która staje się napięta i gładka.W solance BingoSpa wszechstronne działanie borowiny połączono z masło Shea, które nawilżająco i natłuszcza skórę, chroniąc ją przed wysuszeniem oraz błotem z Morza Martwego, którego mineralne składniki pobudzają krążenie krwi, przyśpieszają metabolizm oraz wnikając głęboko w skórę, oczyszczają pory.

Sposób użycia:
  • Do kąpieli solankowych SPA: do wanny wsypać 2 płaskie nakrętki solanki BingoSpa. Zaleca się 2-3 kąpiele w tygodniu.
  • Do masażu SPA: w naczyniu wymieszać solankę BingoSpa z wodą i oliwą z oliwek, aby uzyskać konsystencję rzadkiej pasty. Nałożyć na ciało i delikatnie masować. Po skończeniu spłukać wodą.

Skład: 

Moja opinia: Solanka zamknięta w bardzo wygodnym opakowaniu zabezpieczonym dodatkowym plastikowym wieczkiem dzięki czemu mamy pewność, że produkt nam się nie wysypie. Ja używałam jej jedynie do kąpieli, poprzez wsypywanie jak zaleca producent dwóch płaskich nakrętek solanki. Solanka jest drobnoziarnista i dosyć szybko rozpuszcza się w wodzie, barwiąc ją na odcień pomarańczowo ceglasty i niestety pozostawiając niezbyt ładny osad na wannie i powierzchni wody. Mimo dużego minusu jakim jest nieestetyczny osad kąpiel z solanka jest bardzo przyjemna, ponieważ bardzo fajnie rozgrzewa i daje uczucie pełnego relaksu. Dodatkowo po wyjściu z kąpieli skóra nie jest przesuszona i podrażniona.


Cena solanki to około 12 zł za aż 600 g produktu. Produkt możecie kupić tu: http://bingospa24.pl/pl/bingospa-solanka-borowinowa-z-maslem-shea-i-blotem-z-morza-martwego-600g.html

3 comments

nutkowa środa, 30 grudnia, 2015

Nie miałam jeszcze takiego kosmetyku ale wygląda ciekawie;) Pozdrawiam

Syla wtorek, 05 stycznia, 2016

Ciekawy produkt o szerokim spektrum zastosowania.

Pravito Septadenova czwartek, 29 września, 2016

Articulus pulchrum elit. et in corde scriptorum lectoribus .(obat miom)semoga pambaca ad utilitatem. semper prospera pro tua blog.(obat miom)

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz, to bardzo dużo dla mnie znaczy!
Na pytania odpowiadam pod komentarzem.
Reklamy blogów oraz chamskie komentarze będą usuwane!!